Alexa Sıralama Düşürme

Alexa Sıralama Düşürme (2.Alexa Taktik)

Sürekli sitenize spam yorum yapanlar olacaktır.Bunu önlemek isteyebilirsiniz ancak önlemez iseniz bu sizin için faydalı olacaktır.

Webmaster forumlarında sitelere yorum yaparak para kazanan arkadaşları görmüşsünüzdür.Bu yorum yapmanın ne faydası var dersenizde ;

1)Alexa sıralamada etkilidir.

2)Sitenizde tanıtım yazısı satışı yapıyor iseniz, tanıtım yazısı satın alacak kişilere karşı sitenizin aktif olduğu izlenimi oluşturursunuz!!!

3)Sitenizi satar iken aktiflik etkisi nedeni ile satışta etkili olur ve birader bak bir sürü yorum var çok giren var her konuya giren oluyor hatta yorum yazıyorlar diyebilirsiniz !!!

Her zaman organik hareket etmenizi tavsiye ederiz. Eğer hizmet alacaksanız aşırıya kaçmamalısınız. Örnek; yorum hizmeti satın alacaksanız bunları mantıklı bir şekilde ilerlemelisiniz. Abartıya kaçmamalısınız.

Rota GLO

Peki ne faydası olacak sürekli spam gelen yorumların derseniz eğer;

Eğer yorum hizmeti alacak iseniz önemli bir etken var oda farklı iplerden yorum yapılması gerekiyor.Gelen spam yorumlar ise sürekli farklı iplerden olacağı için sizin yapmanız gereken yek şey yorumu istediğiniz gibi düzenleyip site adresi varsa onu silmek olacak ve sitenize yorum hizmeti ücreti almadan yorum yaptırmış olacaksınız.

Bir cevap yazın